Pożyczka gotówkowa czy karta kredytowa?

Niedostatek finansów nie jest w dzisiejszych czasach problemem…
Środkiem na codzienne wydatki każdego z Nas są w tym momencie karty kredytowe. Bardzo często stajemy przed wyborem pożyczka gotówkowa czy karta kredytowa i musimy przyznać że wybór nie jest łatwy.

Ale nie ma oczywiście przeszkody nie do przejścia – po to mamy porównanie kart kredytowych by łatwo można było dokonać wyboru i określić w kilka minut co nam się bardziej opłaca kredyt czy karta.
Najtańsza karta płatnicza to taka, która asystuje w zwykłych kosztach, na początek trzeba przyglądnąć się promocjom placówek bankowych czyli karcie kredytowej w promocji, czyli takiej która ma znikome oprocentowanie i należyte profity albo opcje.

Należy także zachowywać pamięć o niebezpieczeństwach uzyskania kilku kredytów, gdyż kiedyś trzeba je spłacić.

Karta to częstokroć niespotykany środek na uzyskanie pożyczki. Wypada być świadom, iż sumy za kartę kredytową są większe aniżeli za pozostałe pożyczki. Pożyczka to istotne obciążenie kredytowe, wymagające dużej systematyczności w uiszczeniu pożyczki.

Wśród ofert bankowych szczególnie wyróżnia się oferta kart kredytowych Citi Banku.
Citibank bowiem proponuje karty kredytowe z limitem 2000 zł i bez przedstawiania dochodów. Natomiast np. dla studentów czwartego i piątego roku przewidziano promocyjną opłatę roczną o wysokości 0 zł za korzystanie z karty kredytowej.
Promocja ta obowiązuje do końca studiów lub do ukończenia 26 roku życia.

Niewątpliwie więc Karta kredytowa Citi Banku jest bardzo korzystną ofertą dla studentów, ale nie tylko gdyż nawet dla firm ta oferta jest bardzo korzystna.
Wystarczy sprawdzić dokładniej warunki które prezentujemy poniżej i porównać je z innymi ofertami kart kredytowych. Być może znajdziecie coś lepszego dla Was niż oferta Citi Handlowego.