Pomocna pożyczka z Profi Credit przez internet

Pomocna pożyczka z Profi Credit przez internet

Szybka pożyczka przez internet doskonale sprawdza się w sytuacjach, kiedy potrzebujemy gotówki na już. Profi Credit doskonale sprawdza się przy mniejszych i większych pożyczkach. Firma finansowa należy do grupy Profireal Group, które prowadzi również działalność w Czechach, Bułgarii oraz na Słowacji.

W Polsce znajdziemy 60 biur terenowych oraz 1500 samych doradców, którzy codziennie obsługują wszystkich klientów. Czym się różni od innych firm finansowych? Profi Credit który udziela pożyczki online wymaga od klienta wizyty w biurze. Jednakże sama pożyczka nie wymaga od pożyczkobiorcy wiele. Minimum formalności, aby pożyczyć od firmy 500 do 1300 złotych. Stały klient regularnie spłacający zadłużenia, może liczyć na pożyczkę w wysokości nawet do 25000 złotych.

 

Pomocna pożyczka

Każdy klient może liczyć na przygotowanie indywidualnego pakietu pożyczek. Przy pożyczce na oświadczenie firma pożyczkowa pożycza kwoty do 4000 złotych na 48 miesięcy. Pożyczka na zaświadczenie to 2000-9000 złotych, na czas 12 lub 48 miesięcy. Ostatnią możliwością jest Pożyczka Premium, wynosząca do 25000 złotych. Klient będzie potrzebować kserokopii swojego dowodu osobistego, oświadczenia/zaświadczenia o zarobkach, rachunku za media lub internet. W przypadku pożyczki powyżej 6000 złotych, konieczny będzie wyciąg z konta bankowego. Klient ma sprawdzaną sytuację w KRD oraz InfoMonitorze.

Pomocna pożyczka z Profi Credit przez internet to pożyczki dla osób prywatnych, ale również i dla przedsiębiorców, którzy prowadzą swoją działalność gospodarczą.
Tutaj można liczyć na pakiety pożyczek takie jak: Biznesowa na start 5000-15000 złotych, Pomostowa Biznesowa 5000-24000 złotych oraz Celowa Biznesowa do 50000 złotych.

Każda z tych pożyczek różni się szczegółami, o czym możemy poczytać na stronie internetowej lub dowiedzieć się wszystkich ważnych szczegółów w wybranej przez siebie placówce. Spłata pożyczki odbywa się drogą internetową, przez wybrane konto bankowe. Wszystkie informacje są ogólnodostępne dla wszystkich zainteresowanych pożyczką.